Jaką bieliznę założyć na ślub? Odpowiedź jest prosta: kobiecą i seksowną! A jaką bieliznę założyć na ślub, kiedy jest się kobietą plus size? Odpowiedź jest prosta: kobiecą i seksowną!

Piękno ukryte w kobiecych kształtach

Wiele kobiet ma wątpliwości, czy są wystarczająco atrakcyjne i kobiece, jeżeli ich sylwetka nie jest bardzo szczupła. Przez kompleksy unikają seksownej bielizny, a to błąd. Pamiętajmy o tym, że bardzo szczupła sylwetka to standard urody stosunkowo nowy. W poprzednich dekadach i stuleciach ideałem kobiecości była kobieta o krągłych kształtach, kobiecych biodrach, krągłych udach i ramionach.

Jak więc dobrać bieliznę ślubną plus size, by poczuć się naprawdę atrakcyjnie? Klasyką ślubnej bielizny jest gorset. Wykonany z pięknej białej koronki, dobrze skrojony, tak by świetnie dopasowywał się do ciała podkreśli wszystkie atuty sylwetki. Gorsety ślubne często połączone są z podwiązkami. Tradycyjne, przeznaczone do podwiązek pończochy to wspaniały ślubny dodatek, który pozwoli poczuć się atrakcyjnie każdej kobiecie. Białe, wykończone delikatną koronką pończochy będą również świetnie wyglądać połączone z koronkowymi figami. Dobrze skrojone figi będą dobrze leżeć bez względu na rozmiar, podkreślając kobiecość i seksapil. Decydując się na pończochy do podwiązek należy oczywiście zdecydować się również na pas do pończoch. Pas do pończoch to jedna z najbardziej kobiecych części garderoby. Wykonany z pięknej, dobrej jakościowo koronki będzie wspaniale wyglądał połączony z resztą zestawu bieliźnianego. Do kompletu należy dobrać jeszcze biustonosz. W takim wypadku biustonosz też powinien być biały. Żeby dobrze komponował się z figami i pończochami, można dobrać te elementy w komplecie.

Czy bielizna ślubna musi być biała?

Biel jest tradycyjnym ślubnym kolorem i zazwyczaj przyszłe panny młode wybierają bieliznę w tym właśnie kolorze. Pamiętajmy jednak, że nie jest to konieczność. Nawet, jeżeli nie chcemy wybrać całej bielizny w kolorze na przykład czarnym, możemy dobrać w tym kolorze jeden element. Czarne pończochy w rozmiarze xxl połączone z resztą białego zestawu bieliźnianego mogą wyglądać niezwykle pociągająco i spotęgować poczucie atrakcyjności. Jeżeli kolor czarny wydaje się zbyt ekstrawagancki, można również wybrać pończochy w kolorze ciała.

Jesteśmy już po ślubie!

Bielizna ślubna to także bardzo kobiece, ślubne koszulki xxl, które świetnie sprawdzą się również po ślubie. Wykonane z koronki, opływające miękko kobiece kształty pozwolą powitać nowy stan cywilny z wyjątkową przyjemnością. W takiej koszulce kobieta o kobiecych kształtach poczuje się wyjątkowo atrakcyjna i piękna. Bo przecież taka właśnie jest!